Vizio – Revoluce v saunování

0

Elegantní měkké oblé tvary ladně se vlnící uvnitř prosklené kabiny v ničem nepřipomínají dosud používané saunové lavice. cheap pills

Jsou sice také ze dřeva, ale místo hranolů jsou sestaveny z 365 dokonale hladkých tyčí o průměru 30 mm. „Lze je poskládat vlastně libovolně a vytvořit tak lavici či lavice přesně podle přání zákazníka,“ vysvětluje majitel firmy Karel Dyntar, který se na trhu wellness produktů s úspěchem pohybuje již 20 let.

Tím se od elegance dostáváme k ergonomii. Dokonalého uvolnění a relaxace totiž dosáhnete jen tehdy, bude-li vaše tělo ve správné poloze. A tou ideální polohou je v případě saunování leh, pololeh či polosed. Tak bude celé tělo v jedné teplotní hladině a bude se prohřívat rovnoměrně.

Sauna Dyntar Vizio

Dřevěná organická ulita je navíc designována tak, aby dva saunující se lidé seděli (či spíše leželi) proti sobě a mohli spolu snadno komunikovat. Připočtete-li maximální pohodlí, které lavice skutečně nabízejí, nikdy se vám z takové kabiny nebude chtít odejít. Nevěříte? Tak to jste ji na Designbloku určitě nevyzkoušeli!

Sauna Dyntar Vizio1

pills

Další podrobnosti o tomto jedinečném produktu, který byl hned při první účasti firmy Dyntar na Designbloku nominován na cenu Nejlepší prototyp, najdete na www.dyntar.com.

document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);

Sdílet.

Zanechat komentář