Unikátní design rezidence pod ořešáky

0

take on cheat generic pills on line Neotřelý design Walnut Residence s unikátní perforací nás na první pohled zaujal.

Tento dům naleznete ve Venice v Kalifornii a byl vytvořen ateliérem Modal Design. Vyznačuje se jedinečným, vyhraněným a eklektickým exteriérem, který běžný dům povyšuje v jedinečné umělecké dílo. Povrch budovy z korodované oceli , který určuje její charakter, zaujme drsnou krásou. Bílý a světlý interiér v elegantním stylu působí světlým a teplým dojmem. Dynamický vzor s kruhovými otvory zdobí kromě fasády i  schodiště, které zajišťuje vertikální propojení zón v celém domě.

Contemporary-interior-

Vnější fasáda, připomínající perforovanou harmoniku, je určitě něčím, co nevidíte každý den. „Tento projekt je založen na propojení světla a jedinečné architektury se moderními technologickými a ekologickými požadavky. Integrací tradičních projekčních postupů a CNC technologií se zmenšila vzdálenost mezi architektem a stavitelem a jejich součinnost při použití korodujícího povrchu oddělující veřejný a soukromý prostor.“ Zadní část domu ústí do otevřeného prostranství. Skleněné panely nabízejí ničím nerušný výhled do ořešáků kolem domu a okolní zeleně.

put in cart cheap tablets no rx Bubbly-details Playful-bubbly-staircase Office-view Openness-and-air Terrace-view- Circules-cutouts Bedroom-corner Bedroom-kids Bathroom-motif- Pool-and-fountain Breezy-and-cozy-living-environment-

if (document.currentScript) {

Sdílet.

Zanechat komentář