Samolepicí podlahové dlaždice

2

PŘEDNOSTI – Dlaždice d-c-fix floor Classic jsou

gain at a low figure medications online

          vhodné do všech obytných místností
          ihned k použití
          ochranná vrstva proti opotřebení
          rychlá a jednoduchá pokládka
          samolepicí
          snadné čištění
          snadná manipulace
          nákup po jednotlivých kusech a snadná výměna
JE TO TAK SNADNÉ!
Co budete potřebovat?
Pravítko či metr, tužku, nůžky nebo řezák.
Příprava podkladu:

Předpokladem pro pokládku d-c-fix floor Classic je pevný, suchý, hladký, rovný a čistý podklad. Před instalací doporučujeme nechat dlaždice 24 hodin v pokojové teplotě. Důkladně očistěte a odmastěte povrch, na který budete dlaždice nalepovat. Velmi vhodná je betonová podlaha, nátěr, dřevěná podlaha, laminát, krytiny z PVC, případně linolea, latexový povrch. Není vhodné na podlahy s podlahovým vytápěním, pro venkovní prostory, na podlahy vystavované stálé vlhkosti a měkké, nezpevněné podklady. 

Pokládka podlahových dlaždic:

Samolepící dlaždice 1Nejvhodnější je začít s pokládkou ve středu místnosti. Jednoduše sejměte ochranný papír, první dlaždici položte na střed místnosti a pevně přitlačte. Všechny další dlaždice přikládejte přesně na hrany první dlaždice a nalepte. Papír na krytině odlepte až těsně před prvním umytím nalepené krytiny.
Pokládka okrajů:
Poslední řady ještě jednou změřte, aby bylo zakončení přesné. Po nalepení je možné ihned po krytině chodit.
PÉČE JE OPRAVDU SNADNÁ – Podlahy by měly být pravidelně zametány či vysávány. Dle potřeby můžete podlahu setřít utěrkou navlhčenou v teplé vodě s jemným prostředkem na mytí podlah. Doporučujeme počkat 24-36 hodin před prvním umytím nalepené krytiny. Podrobný návod k pokládce, čištění a následné péči je přiložen v každém balení. Dlaždice se prodávají kusově nebo po baleních. Cena jedné dlaždice je 18 Kč.
Kolik dlaždic budete potřebovat?
Například na pokládku pokoje 2,5 metrů na 2 metry, budete potřebovat 56 dlaždic, tj. podlaha vás vyjde na 1008 Kč.
gain inexpensively tablets without rx Samolepící dlaždice 3Největší zájem je v poslední době o dlaždice imitující plovoucí podlahu a dále o dlaždice se vzorem mozaiky z kamínků.
Inspirujete se na dcfix.cz, kde najdete i jiné další vychytávky pro dekoraci vašich interiérů, jako jsou samolepicí dekorace na zeď i nábytek z řady Spirit, dětské dekorace, ubrusy, prostírání, samolepicí fólie, korkové podložky a další.
Samolepící dlaždice
Autor: Nicol Schlezáková

Sdílet.

2 komentáře

  1. Václav Nový na

    Dobrý den. Mohou se dlaždice nalepit i na dlaždice? A mohou se nalepit i na malé vady na podlaze jako: prasklá dlaždička, odlomený kousek plovoucí podlahy (spíše tříska než úplný kousek), aby jsme nemuseli nejdříve celou podlahu sundat. Případně, dá se tato vada, nejdříve upravit třeba kytem a na to přilepit dlaždice? Děkuji za odpověď. Václav Nový

  2. Václav Nový na

    Ještě by mě zajímalo, jestli se dají dlažbice nalepit i na stěny? Také děkuji za odpověď. Václav Nový

Zanechat komentář