Samolepící fólie – způsob jak dočasně ochránit vaše podlahy

1

Packexe Floor Protector je velmi pevná, vodě odolná průhledná fólie s protiskluzovou úpravou, která přilne neprodyšně k podlaze a zabráni jejímu zašpinění.

Fólie se jednoduše aplikuje na podlahy z role a po ukončení práce se odlepí, aniž by zanechala na povrchu podlah zbytky lepidla. Vaše podlahy zůstanou čisté a nepoškozené. Použitím této fólie se omezí nejen poškozeni či znečištění podlah, ale díky protiskluzové úpravě také úrazy a uklouznutí zejména v místech, jako jsou schodiště, způsobené při použití běžných produktů.

Použití folie:

  • stavebnictví a údržbu
  • interiérové návrháře a dekoratéry
  • pokladače podlah
  • stěhovací firmy
  • firmy montující okna
  • organizátory konferencí a večírků
  • kutily
  • majitele karavanů a obytných vozů
  • montéry kanceláří a obchodů

Packexe Floor Protector je k dostáni ve třech variantách, které zajistí ochranu všech druhů podlahových krytin včetně skla, kuchyňských linek a podobně.

Samolepící dočasná ochrana koberců Packexe1) Packexe Carpet Protector – je vysoce výkonná samolepící ochranná fólie pro použití na koberce a běhouny. Snižuje problémy s protékáním a uklouznutím spojené s jinou formou ochrany. Packexe Carpet Protector poskytuje protiskluzový povrch a nabízí jedinečnou ochranu proti rozlitým barvám, zbytkům omítky a šlápotám, které jsou nevyhnutelné během stavebních, renovačních a dekoračních prací. Fólie Packexe Carpet Protector vyrobena se silným lepidlem, přilne pevně k vlasu koberce aniž by docházelo k posuvům. Po použití se jednoduše odlepí bez zanechání zbytků lepidla. Ideální na ochranu nově položených podlah v místech, kde stále probíhají stavební práce.

Samolepící folie na podlahu Packexe2) Packexe Hardfloor Protector – je vysoce výkonná samolepící ochranná fólie pro použití na tvrdých podlahových krytinách jako dřevo či kámen. Snižuje problémy s protékáním a uklouznutím spojené s jinou formou ochrany. Packexe Hardfloor Protector poskytuje protiskluzový povrch a nabízí jedinečnou ochranu proti rozlitým barvám, zbytkům omítky a šlápotám, které jsou nevyhnutelné během stavebních, renovačních a dekoračních prací.Vyrobena se středně silnou vrstvou lepidla, přilne Packexe Hardfloor Protector pevně k podlahové krytině aniž by docházelo k posuvům. Po použití se jednoduše odlepí bez zanechání zbytků lepidla. Ideální na ochranu nově položených podlah v místech, kde stále probíhají stavební práce.

put in cart at an easy rate pills without prescription Packexe - multi3) Packexe Multi-Surface Protector – obsahuje mnohem jemnější lepidlo a je proto ideální na hladké povrchy jako okna (vnitřní i vnější), keramickou dlažbu a pracovní pulty. Packexe Multi-Surface Protector poskytuje jedinečnou ochranu proti stříkancům barev, zbytkům omítky, při probíhajících stavebních, renovačních a dekoračních pracích a během instalace oken. Odpadá nutnost použití lepící pásky, Packexe Multi-Surface Protector je vyroben s velmi lehkou vrstvou lepidla, které se přichytí na hladké povrchy. Nedochází k posouvání a po použití se jednoduše odlepí bez zanechání zbytků lepidla. Ideální pro ochranu nových povrchů, kde stále pokračují stavební práce.

put in cart cheaply medications no prescription Zdroj: www.packexe.cz

Sdílet.

1 komentář

Zanechat komentář