Nový BALAKRYL ANTIKOR

0

Lepší antikorozní ochrana kovových povrchů díky modernější receptuře

Základní vodou ředitelná barva BALAKRYL ANTIKOR se uplatní především při natírání okapů, střech, kovových plotů, zábradlí, branek a vrat, dále při nátěrech kovového nábytku, opláštění, potrubí a ocelových konstrukcí, případně také litinových odlitků, strojních dílů a dalších obdobných povrchů. Novinka je určena k novým i renovačním nátěrům pozinkovaného (vč. nezoxidovaného), železného nebo ocelového plechu, hliníku, nerezové oceli, mědi, zinku, litiny, galvanizovaných povrchů a navíc i cementovláknitých materiálů, skla a PVC v interiéru i exteriéru.

image_3120_mrize image_3121_plech vzorkovany pills

 

 

 

 

 

 

Všem těmto povrchům poskytuje BALAKRYL ANTIKOR dlouhodobě vysokou ochranu před korozí. Barvu lze použít pod vodou ředitelné, např. BALAKRYL UNI mat/lesk nebo BALAKRYL Radet, i syntetické nátěrové hmoty. Nátěr má výbornou přilnavost k podkladu i k vrchnímu nátěru, včetně povrchů, které byly dříve opatřeny syntetickým, chlór-kaučukovým, epoxidovým nebo akrylátovým systémem. Nový BALAKRYL ANTIKOR se lehce přetírá, rychle schne, při natírání ani po zaschnutí nezapáchá a je vydatný, takže z 1 kg barvy natřete 8 – 10 m2, čímž lze významně ušetřit náklady.

Brushed metal texture XXL

Brushed metal texture XXL 

Postup práce:

1. Kovové podklady musejí být zbaveny nepřilnavých starých nátěrů a rzi.

2. Barvu důkladně promíchejte a nanášejte na dobře očištěný, suchý, hladký, vosku a mastnot zbavený podklad ve 2 vrstvách. Kvalita a životnost nátěru závisí na stupni očištění povrchu. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10°C.

3. Mezi jednotlivými vrstvami dodržujte interval 6 hodin.

4. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.

5. Povrchovou úpravu lze dokončit vrchními vodou ředitelnými (např. BALAKRYL UNI, BALAKRYL RADET apod.) nebo syntetickými barvami.

Doba schnutí: 2-6 hod. při teplotě 20°C. Nižší teplota a vyšší vlhkost vzduchu zpomalují zasychání.

Vydatnost: 8-10 m2/kg v 1 vrstvě.

Odstíny: 0100 bílý, 0108 šeď myší, 0853 červenohnědý (vše mat).

Balení: 0,7 kg; 2,5 kg.

Aplikace: štětec, váleček, stříkání.

Doporučená cena: 175 Kč/balení 0,7 kg; 599 Kč/balení 2,5 kg.

Nový obal pro nový BALAKRYL ANTIKOR

ANTIKOR je dalším z výrobků BALAKRYL, který získal nový obal. Důraz při navrhování nového designu byl kladen především na srozumitelnost a čitelnost. Na přední i zadní etiketě jsou uvedeny benefity výrobku, především vysoká kvalita a vodou ředitelné složení. Barevné kódování na přední straně ulehčuje orientaci v odstínech. Nové balení je výrazné a nezaměnitelné. Specifické výrazné barevné odlišení jednotlivých řad (BALAKRYL UNI červená + modrá barva, materiály na kov tyrkysová barva, dřevo hnědá barva atd.) usnadňuje orientaci v regálu a snadno upoutá pozornost. Makro fotografie na přední části obalu jasně informují, na jaké podklady lze barvu použít, i bez čtení zadní etikety.

image_3118_antikor

 


Značka Balakryl

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let min. století. Na konci roku 1985 byla zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Jejich raketový vzestup se datuje rokem 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků. Od 6. dubna 2009 patří značka Balakryl pod křídla americké společnosti PPG.


O skupině PPG

Vizí společnosti PPG je I nadále zůstat předním světovým výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků. Díky inovacím, úsilí o udržitelný rozvoj a kompetenci v oblasti barev pomáhá PPG svým zákazníkům v průmyslu, dopravě, výrobě spotřebního zboží a na trhu autopříslušenství vylepšovat více povrchů různými způsoby než kterákoliv jiná společnost. Společnost PPG byla založena v roce 1883, má světové ředitelství v Pittsburghu a působí ve více než 60 zemích po celém světě. Tržby v roce 2011 dosáhly 14,9 miliardy dolarů. Akcie společnosti PPG jsou obchodovány na New York Stock Exchange (symbol: PPG). pills store

}

Sdílet.

Zanechat komentář