Samolepicí podlahové dlaždice

21.05.2009 09:10:35
Se samolepicími podlahovými dlaždicemi d-c-fix floor Classic rychle získáte nový dojem z bydlení. Přesvědčí Vás nejen design. Také manipulace s podlahovými dlaždicemi je velice praktická, neboť na rozdíl od běžných podlah z linolea či PVC mohou být tyto dlaždice položeny bez použití dodatečných lepidel. Zcela jednoduše a na mnoha podkladech. Samolepicí vinylové podlahové dlaždice mají vysoce odolnou ochrannou vrstvu a k dostání jsou ve čtvercovém tvaru 30,4 x 30,4 cm.

PŘEDNOSTI

Dlaždice d-c-fix floor Classic jsou

-          vhodné do všech obytných místností
-          ihned k použití
-          ochranná vrstva proti opotřebení
-          rychlá a jednoduchá pokládka
-          samolepicí
-          snadné čištění
-          snadná manipulace
-          nákup po jednotlivých kusech a snadná výměna
 
 
JE TO TAK SNADNÉ!
 
Co budete potřebovat?
Pravítko či metr, tužku, nůžky nebo řezák.
 
Příprava podkladu:

Předpokladem pro pokládku d-c-fix floor Classic je pevný, suchý, hladký, rovný a čistý podklad. Před instalací doporučujeme nechat dlaždice 24 hodin v pokojové teplotě. Důkladně očistěte a odmastěte povrch, na který budete dlaždice nalepovat. Velmi vhodná je betonová podlaha, nátěr, dřevěná podlaha, laminát, krytiny z PVC, případně linolea, latexový povrch. Není vhodné na podlahy s podlahovým vytápěním, pro venkovní prostory, na podlahy vystavované stálé vlhkosti a měkké, nezpevněné podklady. 

Pokládka podlahových dlaždic:

Nejvhodnější je začít s pokládkou ve středu místnosti. Jednoduše sejměte ochranný papír, první dlaždici položte na střed místnosti a pevně přitlačte. Všechny další dlaždice přikládejte přesně na hrany první dlaždice a nalepte. Papír na krytině odlepte až těsně před prvním umytím nalepené krytiny.
 
Pokládka okrajů:
 
Poslední řady ještě jednou změřte, aby bylo zakončení přesné. Po nalepení je možné ihned po krytině chodit.
 
 
PÉČE JE OPRAVDU SNADNÁ

Podlahy by měly být pravidelně zametány či vysávány. Dle potřeby můžete podlahu setřít utěrkou navlhčenou v teplé vodě s jemným prostředkem na mytí podlah. Doporučujeme počkat 24-36 hodin před prvním umytím nalepené krytiny.
 
Podrobný návod k pokládce, čištění a následné péči je přiložen v každém balení. Dlaždice se prodávají kusově nebo po baleních. Cena jedné dlaždice je 18 Kč.
Kolik dlaždic budete potřebovat?
Například na pokládku pokoje 2,5 metrů na 2 metry, budete potřebovat 56 dlaždic, tj. podlaha vás vyjde na 1008 Kč.
 
Největší zájem je v poslední době o dlaždice imitující plovoucí podlahu a dále o dlaždice se vzorem mozaiky z kamínků.
 
 Inspirujete se na dcfix.cz, kde najdete i jiné další vychytávky pro dekoraci vašich interiérů, jako jsou samolepicí dekorace na zeď i nábytek z řady Spirit, dětské dekorace, ubrusy, prostírání, samolepicí fólie, korkové podložky a další.
 
 
Autor: Nicol Schlezáková
 

 

Autor: Redakce [2454]

Reklama